Kontakt

Mróz S.A.

+48 65 571 64 40
kontakt@mroz.pl
ul. Koźmińska 5a
63-810 Borek Wlkp.
CZŁONEK ZARZĄDU
Aneta Mróz
aneta@mroz.pl
DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY W
KANAŁACH NOWOCZESNYCH
Adam Kończak
adam.konczak@mroz.pl
kom. +48 601 093 044
DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY W
KANAŁACH TRADYCYJNYCH
Piotr Kazubek
piotr.kazubek@mroz.pl
kom. +48 691 505 646
BIURO ZARZĄDU
GRUPY MRÓZ
Patryk Krężelewski
patryk.krezelewski@mroz.pl
sekretariat
sekretariat@mroz.pl
tel. +48 65 5716440

Nasze zakłady

FOODMAKERS
+48 607 543 488
biuro@foodmakers.pl
Karolew 9A1,
63-810 Borek Wlkp.
sekretariat
Natalia Zachwiej
biuro@foodmakers.pl
kom. +48 607 543 488
członek zarządu
Aneta Mróz
aneta@mroz.pl
DYREKTOR DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW
Piotr Kosmala
piotr.kosmala@mroz.pl
FROST&MEAT BY MRÓZ - CHŁODNIE
+48 65 57 29 200
chlodnia@fm-mroz.pl
Czachorowo 44
63-800 Gostyń Wlkp.
dyrektor chłodni

Maciej Kowalczyk
m.kowalczyk@fm-mroz.pl
tel. +48 65 572 92 00

DZIAŁ JAKOŚCI

Monika Górska
m.gorska@fm-mroz.pl
tel. +48 65 572 92 64
kom. +48 663 485 806

KIEROWNIK MAGAZYNU

Maciej Weber
m.weber@fm-mroz.pl
tel. +48 65 572 92 61
kom. +48 695 755 016

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
Łukasz Dajewski
l.dajewski@fm-mroz.pl
tel. +48 65 572 92 42
kom. +48 603 433 519
Damian Szalata
d.szalata@fm-mroz.pl
tel. +48 65 572 92 00
kom. +48 663 789 822
FROST&MEAT BY MRÓZ - RZEŹNIA
+48 65 57 29 300
poniec@fm-mroz.pl
ul. Gostyńska Szosa 29A
64-125 Poniec
dyrektor PRODUKCJI
Tomasz Kosowicz
t.kosowicz@fm-mroz.pl
tel. +48 65 57 29 305
kom. +48 607 835 917
SEKRETARIAT
poniec@fm-mroz.pl
tel. +48 65 57 29 300
fax +48 65 57 29 301
KIEROWNIK MAGAZYNU
Hubert Glabś
h.glabs@fm-mroz.pl
tel. +48 65 57 29 308 kom. +48 661 946 584
dział finansowy i księgowość
Kinga Zielińska
k.zielinska@fm-mroz.pl
tel. +48 65 57 29 349
Edyta Dawid
e.dawid@fm-mroz.pl
tel. +48 65 57 29 330
Agata Radojewska
a.radojewska@fm-mroz.pl
tel. +48 65 57 29 321
dział HR
Joanna Mania
j.mania@fm-mroz.pl
tel. +48 65 57 29 310
dział SPRZEDAŻY
Adrian Michalak
a.michalak@fm-mroz.pl
tel. kom. +48 695 741 504
Mariusz Gaj
m.gaj@fm-mroz.pl
tel.: +48 65 57 29 351
tel. kom. +48 663 485 803
dZIAŁ SKUPU
Krzysztof Świerzewski
k.swierzewski@fm-mroz.pl
tel. +48 65 57 29 327
tel. kom. +48 605 302 632
DZIAŁ TRANSPORTU
Michał Cebulski
m.cebulski@fm-mroz.pl
tel. +48 65 57 29 335
tel. kom. +48 607 836 077
DZIAŁ JAKOŚCI
Monika Skrzypczak-Pasik
m.skrzypczak-pasik@fm-mroz.pl
tel. +48 65 57 29 305
tel. kom. + 48 663 485 799
RZEŹNIA MRÓZ BORZĘCICZKI
+48 62 721 69 76
rzeznia@mroz.pl
ul. Borzęciczki 29a
63-720 Koźmin Wlkp.
KRP MANIECZKI
DYREKTOR DS. OPERACYJNYCH
Paweł Słomiński
srodowisko@mroz.pl
tel. kom. +48 607 612 051